Kontor kodu Lähedal

Kui soovid rohkem kvaliteetaega, rohkem aega oma perele ja hobidele, siis vähenda igapäevasele autosõidule kulutatavat aega ning rendi endale kontor kodu lähedale. Igapäevaste tipptunni ummikute vältimisega säästetud 45 minutit teeb nädalas 4h 45 min, kuus 20h ja aastas 43 päeva!

Tiskre asumi ringtee ääres, mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare’st ja Tabasalust asuv hoone loob piirkonna ja Harku valla elanikele alternatiivi igapäevastele tipptunni liiklusele. Uus ärihoone annab piirkonna inimestele võimaluse saabuda tööle mööda kergliiklusteid jalutades, sõites jalgratta või rulluiskudega. Samas on autoga tööl käies võimalik liikuda üldisest liiklusvoolust vastupidises suunas ja sedasi ummikuid vältida.

Energiasäästlik hoone mitmes mõttes. Hoone, mis hoolitseb meie tervise eest!
Hoone arhitektuuri on kavandanud Eesti tipparhitekt Martin Aunin esindusliku ja modernsena. Ärimaja põhirõhk on kvaliteetsel sisekliimal, mis saavutatakse tulevikutehnoloogiat kasutades uudse jahutus- ja küttelahendusega. Lahenduse saab levinud probleem, kus ühel inimesel on külm ja teisel on palav, kus suvel on kuum ja talvel on jahe, kus ühele puhub peale ja teisel pole õhku. Lisaks säästab uus lahendus energiakuludelt kuni 40%.

Hoones on pööratud erilist tähelepanu loomulikule valgusele. Kõrged kõigis seintes asuvad aknad vahelduvad seina elementidega võimaldades hõlpsasti büroodes erinevaid ruumipaigutusi.

Hoone on roheline ka teises mõttes. Jalutades või jalgrattaga tööle tulles parandame enda tervist, ning autoga liikujad säästavad distantsi vähendades loodust. Samuti on kavandatud hoone parklasse jalgratta hoidikud ning elektriautode laadimiskohad.

HOONEST

  • Maja on 3-korruseline.
  • Asukohas palju rohelust, 3. korruselt vaade merele.
  • Esimesel korrusel asub restoran. Restorani lõunaküljele on kavandatud terrass.
  • Teisel ja kolmandal korrusel asuvad erineva suurusega bürood.
  • Majas on lift.
  • Hoone energiaklass on B.
  • Hoone aadress on Rannamõisa tee 38d.
  • Hoone on valmis